wigs for women wig types hair extensions for short hair headband wigs human hair wigs wig types sepia wigs wigs for black women forever young wigs synthetic hair lace wigs wig store human hair falls sherri shepherd wigs lace front wigs best wigs wigs for black women raquel welch wigs lace front wigs human hair wigs wigs for black women wigs for women cheap wigs lace front wigs human hair wigs hairpieces for women
adap plus s.r.o. Plzeň, stavební firma - výškové práce

Reklama

Zajištění projektu

 Kromě vlastní realizace projektu jsme schopni provést jeho komplexní zajištění po administrativní stránce.


 Dokážeme zajistit vytvoření projektu autorizovaným projektantem, vyřídit a získat stavební povolení na příslušném stavebním úřadu a vytvořit veškerou dokumentaci, potřebnou pro úspěšné získání kolaudačního rozhodnutí. V praxi tedy vše probíhá tak, že přenecháte veškerou nepříjemnou administrativu na nás. Samozřejmě můžeme zajistit pouze Vámi požadovanou část projektu.

Správa budov

 Nově se zabýváme i správou bytových a administrativních budov. Zajišťujeme servis lokalit, založený na smluvním vztahu.

Stavba krbů

 Realizujeme stavby krbů dle přání klienta. Máme zkušenosti se stavbou venkovních i interierových typů. Doporučíme vhodné řešení, odvislé od zamýšlené ceny. Jako jádro krbu používáme prefabrikované krbové vložky od zavedených výrobců.


Realizace koupelen

 Máme bohaté zkušenosti s provedením koupelen v běžném i atypickém prostředí. Běžně provádíme přestavby klasických bytových jader. Pokud klient nemá konkrétní představu, jsme schopni zajistit technický projekt řešení.


Společenská odpovědnost

 I přesto, že jsme malá firma, snažíme se v rámci svých možností podporovat lidi z našeho okolí. V současné době je naše finanční pozornost zaměřena ke sportovcům v Nýřanech. Díky podpoře se zde podařilo uskutečnit řadu akcí, zaměřených nejen na sportovní výkony, ale také ke zdravému způsobu života.


Fitko Nýřany

Rychlý kontakt

Váš Email:
Předmět:
Dotaz: